Για την αγορά και την χορήγηση της FOGO SCALE απαιτείται η παρακολούθηση σεμιναρίου «Εκπαίδευση στην ανιχνευτική Στοματο-αισθητηριακή κλίμακα σίτισης - FOGO SCALE -Ανίχνευση του προφίλ σίτισης του παιδιού» και η λήψη πιστοποίησης της άδειας χρήσης.
Σας παραδίδεται έντυπο υλικό που περιλαμβάνει:
Πρόσβαση στην online εφαρμογή και λήψη αυτοματοποιημένου αποτελέσματος για όσες φορές επιθυμεί ο θεραπευτής/ παιδίατρος για διάστημα 1 έτους με δυνατότητα ανανέωσης της άδειας χρήσης χωρίς την παρακολούθηση σεμιναρίου. Για πληροφορίες σχετικά με το κόστος της άδειας χρήσης επικοινωνήστε με την ομάδα του FOGO SCALE.